Językowa letnia półkolonia

W dniach od 03.07.2018 r. do 13.07.2018 r. w GOK w Hyżnem, odbyła się dwutygodniowa letnia półkolonia kulturalno-językowa. Zajęcia w języku angielskim, które prowadziły Jenny Yu Sum Chan z Hong Kongu oraz Vivian Chen z Taiwanu odbywały się w 2 grupach- odpowiednio dla dzieci i młodzieży.

Uczestnicy oprócz nauki i szlifowania języka angielskiego mieli również możliwość poznania tak odmiennej od naszej kultury azjatyckiej, głównie chińskiej. Ponadto podczas spotkań odbywały się edukacyjno-integracyjne gry, zabawy i quizy, prezentacje multimedialne, sytuacyjne scenki, pogawędki o zwyczajach Polski, Hong Kongu i Tajwanu i wiele innych aktywności, dzięki czemu mieliśmy nieco egzotyki w naszej gminie Hyżne.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszkom z organizacji AIESEC za wielkie zaangażowanie, kreatywność i pozytywną energię, którą zarażały wszystkich uczestników. Mamy nadzieję, że ten wspólnie spędzony czas w GOK w Hyżnem, wszyscy będą wspominać z uśmiechem na twarzy!