FERIE ZIMOWE Z GOK

Ferie z GOK upłynęły nam pod znakiem wielu atrakcji. Były animacje, gry i zabawy sportowe. Wspólne bajkowe kino ze smacznym popcornem oraz mnóstwo radości!

Z uwagi na kończący się karnawał nie mogło zabraknąć u nas Balu. W programie wydarzenia były m.in. tańce, zabawy, konkursy i słodki poczęstunek. Dzieci mogły wziąć udział w konkursie na Najlepszy Kostium, gdzie najbardziej pomysłowe i kreatywne przebrania zostały nagrodzone przez jury. Podczas imprezy nie zabrakło również zespołowych tańców, w rytm których dzieci mogły szaleć i bawić się do woli!

Ostatni dzień spotkań „tłusty czwartek” był doskonałą okazją do przeprowadzenia warsztatów kulinarnych dla dzieci, więc uczestnicy wspólnie z paniami Ewą i Anią ze Spółdzielnia Socjalna „Zakręcone” przygotowali przepyszne tradycyjne faworki! Faworki to jeden z przysmaków, którego nie może zabraknąć na stole w tłusty czwartek, dlatego każdy uczestnik warsztatów mógł wziąć przygotowany przez siebie przysmak do domu! Na zakończenie, degustując pyszne faworki wszyscy wspólnie obejrzeli „Skarb Oceanu”.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za wspólnie spędzony czas!