8 MARCA – DZIEŃ KOBIET W NASZEJ GMINIE

8 MARCA – DZIEŃ KOBIET W NASZEJ GMINIE

W to wyjątkowe święto Gminny Ośrodek Kultury w Hyżnem jak co roku zorganizował klimatyczne spotkanie, w którym wzięły udział mieszkanki naszej Gminy.

Spotkanie rozpoczął Wójt Gminy Hyżne Bartłomiej Kuchta składając wszystkim Paniom życzenia oraz obdarowując kwiatami i prezentami.

Gościem wieczoru był Grzegorz Barć – lider i wokalista zespołu Żmije który w refleksyjny i poetycki sposób zaprezentował swoje autorskie utwory muzyczne.

Kolejnym punktem programu była prezentacja produktów aloesowych dla zdrowia i urody firmy Forever w wykonaniu p. Jolanty Bukały, za co serdecznie dziękujemy.

W naszym spotkaniu wzięła również udział  p. Małgorzata Mięsowicz – dietetyk kliniczny, która przestawiła bardzo interesujący wykład jak odżywiać się by być piękną i zdrową. Następnie przygotowywaliśmy i degustowaliśmy pyszne, zdrowe i pożywne koktajle.

Druga część spotkania obfitowała w luźne rozmowy przy kawie i herbacie oraz przygotowanych słodkościach. Nie obyło się również bez losowania nagród, wśród których główną nagrodą były 3 vouchery na masaż refleksyjny ufundowane przez p. Monikę Olech ze Szklar, która trudni się właśnie w tym fachu, za co serdecznie dziękujemy!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom za tak liczne przybycie i raz jeszcze składamy Wam najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, radości i aby Wasz „Dzień Kobiet” trwał cały rok.