5 LAT DZIAŁALNOŚCI KLUBU SENIORA „AKTYWNI”

Pełni energii, zaangażowani w życie kulturalne i społeczne oraz zawsze gotowi do działania – tacy są SENIORZY z gminy Hyżne zrzeszeni w powstałym 5 lat temu klubie!
W styczniu b.r. obchodzimy 5-lecie jego powstania, toteż 18 stycznia Seniorzy zaakcentowali swoje święto miłym spotkaniem w Starej Mleczarni, a wcześniej uczestniczyli we Mszy Świętej w Klasztorze O O. Dominikanów w Borku Starym.
Przy tak wyjątkowej okazji nie mogło zabraknąć życzeń, kwiatów, tortu i szampana, z którymi przybyli Wójt gminy Hyżne Bartłomiej Kuchta Wspólnota Hyżne wraz z panią Skarbnik Moniką Szmyd oraz dyrektor i księgowa z Gminnego Ośrodka Kultury w Hyżnem przy którym działa Klub.
Jubileusz 5-lecia huczniej świętowaliśmy 8 lutego w Tłusty Czwartek podczas zorganizowanej zabawy przy muzyce, pełnej tańca, śmiechu i radości!
Klubowi Seniora życzymy dalszych sukcesów, sił, a także energii, by kolejne pomysły i wyzwania, jakie się przed Państwem pojawią, mogły zostać z powodzeniem zrealizowane!
Dziękujemy Wam za Waszą obecność, wsparcie i doświadczenie, którym się z nami dzielicie, a p. Przewodniczącej Krystynie Majchrowskiej za ogrom pracy i serca jakie wkłada na rzecz Klubu.