Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto, dlatego jak co roku Gminny Ośrodek Kultury w Hyżnem zaprosił Panie do uroczystego świętowania jednego z najmilszych wydarzeń w roku. Spotkanie rozpoczął Wójt gminy Hyżne Bartłomiej Kuchta, który złożył wszystkim Paniom życzenia oraz obdarował kwiatami.

O część muzyczną wieczoru zadbały Panie Marzena Bukała i Magdalena Bukała, które w swym recitalu pn. „Kobiece Myśli”, zaprezentowały piękne utwory autorstwa znanych kobiet i o kobietach. Przyjemna i nastrojowa atmosfera recitalu, pozwoliła na oderwanie się od codziennych trosk i obowiązków.

Kolejnym punktem programu była prezentacja trendów modowych 2023 i biżuterii od butiku Niezła Sztuka Outlet  z Błażowej, a następnie odbyła się prezentacja produktów aloesowych dla zdrowia i urody firmy Forever w wykonaniu P. Jolanty Bukały.

Uczestniczki spotkania mogły ponadto podziwiać piękne rękodzieło Katarzyny Dulewskiej, na które składały się m.in. ręcznie wykonane torebki, koszyczki, makramy i aniołki.

Druga część spotkania obfitowała w luźne rozmowy przy kawie lub herbacie oraz przygotowanych słodkościach, konsultacje modowe i urodowo-zdrowotne przy przygotowanych stoiskach oraz pamiątkowe zdjęcia na specjalnie „kobiecej ściance”.

Serdecznie dziękujemy paniom, które uświetniły muzycznie ten wieczór: Marzenie Bukała i Magdalenie Bukała, a także Magdalenie Szydełko, Jolanta Bukała, Kasia Dulewska  za przygotowanie stoisk i prezentacji oraz p. Łukaszowi Wróblowi za obsługę foto i video wydarzenia.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom za tak liczne przybycie i raz jeszcze składamy Wam najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, radości i aby Wasz „Dzień Kobiet” trwał cały rok!