KONCERT KARNAWAŁOWY ORKIESTRY DĘTEJ Z DYLĄGÓWKI

W niedzielę w Remizie OSP w Dylągówce, odbył się tradycyjnie koncert karnawałowy w wykonaniu Orkiestry Dętej z Dylągówki, który jak zwykle przyciągnął liczne grono słuchaczy, a sala wypełniła się do ostatniego miejsca. Swoją obecnością zaszczycili: p. Ewa Leniart – Wojewoda Podkarpacki, p. Bartłomiej Kuchta – Wójt Gminy Hyżne, Czcigodny ks. Robert Świtalski – Proboszcz Parafii Dylągówka, p. Leszek Ślemp – Sołtys Dylągówki, p. Karol Piękoś – Radny Gminy Hyżne.

W bogatym programie koncertu znalazło się wiele nowych, premierowych wykonań oraz największe przeboje polskiej i światowej muzyki klasycznej i rozrywkowej.

Na ręce kapelmistrza p. Krzysztofa Ogorzelca dla całej Orkiestry Detej z Dylągówki składamy serdeczne podziękowania za przygotowanie pięknego programu, zaangażowanie i wysoki poziom artystyczny koncertu.

Dziękujemy również wszystkim obecnym za przybycie.

„Muzyka wyraża wszystko to, czego nie da się powiedzieć, ale o czym nie można milczeć” – to słowa Victora Hugo oddające blisko 100-letnią historię Orkiestry Dętej z Dylągówki i jej muzyków, którzy dzięki swojej działalności pielęgnują tradycję i kulturę gminy Hyżne, dostarczając słuchaczom wyjątkowych muzycznych wrażeń.