„POWIDOKI ŻYCIA” – WERNISAŻ WYSTAWY MAGALENY NAHIRNY

W piątkowy wieczór 22 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Hyżnem, odbył się wernisaż malarstwa Magdaleny Nahirny. Artystka poprzez wystawę pt. „Powidoki życia”, zaprezentowała swoje najnowsze obrazy. Uczestnicy wernisażu z zachwytem podziwiali przepiękne obrazy, doświadczając wspaniałych artystycznych przeżyć.

Wernisaż, obecnością uświetnił m.in. Wójt Gminy Hyżne – Bartłomiej Kuchta, Przewodniczący Rady Gminy Hyżne – Bogusław Kotarba, Dyrektor Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie- Damian Drąg, Radny Powiatu Rzeszowskiego – Antoni Ossoliński, Radna Gminy Hyżne – Iwona Kruła, lokalni twórcy i artyści, przedstawiciele oświatowych, społecznych i artystycznych środowisk zarówno z terenu Gminy Hyżne jak i z innych rejonów Podkarpacia oraz mieszkańcy Gminy.

Podczas spotkania uczestnicy nie tylko podziwiali wspaniałe prace, ale również mieli okazję poznać i porozmawiać z samą Artystką.

Wystawa prac Magdaleny Nahirny gościła w naszym Ośrodku po raz pierwszy, jednak z pewnością nie ostatni. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie. To był wyjątkowy wieczór.

Fot. Łukasz Wróbel