Kulturalno-językowa letnia półkolonia

W dniach 15 – 26 lipca 2019 r. dzieci z gminy Hyżne uczestniczyli w zorganizowanej przez GOK letniej półkolonii kulturalno-językowej.    Dzięki współpracy z międzynarodową organizacją studencką AIESEC, w tym okresie mieliśmy możliwość goszczenia 2 wolontariuszek Bones z Tajlandii i Yanie z Hong Kongu, które wspaniale organizowały czas naszym uczestnikom przekazując wiadomości dotyczące kultury i historii swoich krajów.

Zorganizowane warsztaty to również praktyczna wiedza językowa, którą uczestnicy czerpali nie z podręcznika, ale przy pomocy konkursów, gier, zabaw i quizów. Wolontariuszki  tworzyły przyjazną atmosferę, stymulują dzieci do mówienia po angielsku i zaszczepiając w nich fascynację tym językiem, dzięki czemu przełamywały barierę językową i nabywały praktycznych umiejętności.

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom za aktywny udział, a wolontariuszkom Yanie i Bonus za cudownie spędzony czas!