Dzień Kobiet

7 marca 2019 r. Gminnym Ośrodku Kultury w Hyżnem odbyło się spotkanie okolicznościowe z okazji Dnia Kobiet. Spotkanie rozpoczął pan Wójt Bartłomiej Kuchta, który złożył wszystkim obecnym Paniom życzenia, wręczając równocześnie każdej Pani kwiaty.

Kolejnym punktem programu był zaskakujący, niebanalny i profesjonalnie przygotowany występ grupy kabaretowo-teatralnej DylągSHOW, która działa przy filii GOK w Dylągówce pod kierunkiem p. Łukasza Wróbla.

Grupa przygotowała inscenizację słowno-muzyczną z dużą dawką zarówno humoru, jak i talentu pt. „Dzień Kobiet”, podczas której młodzież prezentowała zabawne skecze, piękne piosenki i nietuzinkowe układy taneczne – jednym słowem DylągSHOW dał piękny SHOW!

Po pełnym wrażeń występie, przyszedł czas na coś odprężającego mianowicie odbył się pokaz makijażu dziennego w wykonaniu Pani Marty Kwolek. Pani Marta to wizażystka, stylistka z dyplomem mistrzowskim, absolwentka Warszawskiej Akademii Wizerunku oraz – uważanej obecnie za najlepszą w Polsce – Pro Make up Academy w Warszawie. Obecnie prowadzi Studio Makijażu w Tyczynie i oczywiście ciągle doskonali swe umiejętności uczestnicząc w kursach i warsztatach makijażowych zarówno w kraju jak i zagranicą. Uczestniczki warsztatów uzyskały wiele cennych porad co do stosowania kosmetyków oraz wykonywania makijażu dziennego.

Na zakończenie spotkania odbyło się losowanie nagród, a na każdą z Pań czekał dodatkowo specjalnie przygotowany upominek. Dziękujemy rzeszowskim drogeriom Madlen i Malina za ufundowanie kosmetyków.

Dziękujemy również wszystkim przybyłym Paniom, Młodzieży z grupy DylągSHoW z p. Łukaszem Wróblem na czele, p. Marcie Kwolek oraz oczywiście p. Wójtowi za to, że w miłej i radosnej atmosferze mogliśmy spędzić wspólnie ten wieczór!

Jednocześnie życzymy wszystkim Kobietom z okazji ich święta wszelkiej pomyślności i powodzenia w życiu osobistym, szkolnym i zawodowym!